stål, automatisk, plexiglas, Oysterlänk, viklås, ca 1981.
Caliber 1570, Referensnr. 1002, Serienr. 7085128, Verknr. 471636 Boettnr. 1002.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning, troligen i behov av service.