Möbler Övrigt
1196764
BRASSTÄLL, 1800-talets slut.
BrasstÄll, 1800-talets slut.
BrasstÄll, 1800-talets slut.
BrasstÄll, 1800-talets slut.
BrasstÄll, 1800-talets slut.
BrasstÄll, 1800-talets slut.
BrasstÄll, 1800-talets slut.

Brasställ av mässing och järnplåt. Fronten med tre tassfötter. Längd 136, djup 35, höjd 23 cm.

Slitage. Rostangrepp. Ej komplett.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
3 000 SEK