Möbler Skåp & Byråar
1197011
BOKHYLLA, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.

Fanerad med alm. Två svängda dörrar med räfflad dekor. Bredd 190. Djup 37,5. Höjd 70 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Märken. Sockel med skada.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 800
930
1 033
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
10
6 dec 21:25
9 800 SEK
8
6 dec 21:24
9 600 SEK
10
6 dec 21:24
9 500 SEK
10
6 dec 21:21
9 400 SEK
9
6 dec 21:21
9 200 SEK