SILVERMYNT, MINNESMYNT SAMT SILVERTACKA, Boliden, 0,4983 kg. 15 st. Sverige o Finland, 1900-tal.

Ändrad successionsordning, Sveriges riksdag Helgeandsholmen 1983, Bröllopet mellan Carl XVI Gustaf och Silvia, Minnesmedalj Urho Kekkonen, 400-års minnet av Gustaf Vasa befrielseverk, Minne af Oscar II:s 25-åriga regering mfl. 4 st i kasett och 3 i fodral.

Smärre slitage och anlöpning, spegelglansen kvar på de flesta.

Utropspris
500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

618. Isaac Grünewald, Sigrid vilar, ateljén i Paris.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK