1197131
FARTYGSRATT.
Fartygsratt.
Fartygsratt.
Fartygsratt.
Fartygsratt.
Fartygsratt.

Fartygsratt av ek och metall. Total diameter ca 167 cm.

Slitage. Repor. Märken. Obetydliga torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 3 minuter
5 200
494
548
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (18 bud)
7 dec 17:11
5 200 SEK
9
7 dec 17:11
5 000 SEK
7 dec 17:11
4 600 SEK
9
7 dec 17:11
4 400 SEK
7 dec 16:56
4 200 SEK