Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Silver Bägare & Skålar
1197217
CG HALLBERG, dryckeskanna, silver, Stockholm 1881.
Cg hallberg, dryckeskanna,  silver, stockholm 1881.

Invändigt förgylld, med lock och kulfötter, höjd 17,5 cm. Vikt 691 gram.

Smärre slitage, smärre bucklor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK