Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1197251
Birger Birger-Ericson
(1904-1994)
Birger birger-ericson, olja på pannå, signerad birger.

BIRGER BIRGER-ERICSON, olja på pannå, signerad Birger.

Medelhavslandskap. 33 x 41 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK