Design Möbler
1197284
SOFFA, Modell Julia, Norell Möbler, sent 1900-tal.
Soffa, modell julia, norell möbler, sent 1900-tal.

Howardmodell. Hjultrissor fram och ben bak. Lösa plymåer. Sitthöjd ca 47, höjd 76, djup 90, längd 180 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N10
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 timmar 6 minuter
550
52
58
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
7 dec 14:59
550 SEK
4 dec 18:39
500 SEK
3 dec 18:22
300 SEK