SOFFA, Modell Julia, Norell Möbler, sent 1900-tal.

Howardmodell. Hjultrissor fram och ben bak. Lösa plymåer. Sitthöjd ca 47, höjd 76, djup 90, längd 180 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre fläckar.

Utropspris
12 000 SEK