Design Övrigt
1197405
THOMAS DAM, troll 6 st Danmark 1900-talets senare del
Thomas dam, troll 6 st danmark 1900-talets senare del.

Höjd ca 9-20 cm, en märkt 1961

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
190
209
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 nov 18:33
2 000 SEK
22 nov 18:33
1 800 SEK
22 nov 18:33
1 600 SEK
22 nov 18:32
1 500 SEK
22 nov 18:32
1 300 SEK