1197413
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färglitografi signerad och numrerad 115/200.

FERNANDEZ ARMAN, färglitografi signerad och numrerad 115/200

"Àccordes accordes", blad 65 x 50 cm

Ej examinerad ur ram.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK