1197447
Per Hammarström
(Född 1954)
Per hammarstrÖm, skulptur av stengods, signerad.

PER HAMMARSTRÖM, skulptur av stengods, signerad.

Päron. Total höjd 16,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

10 timmar 16 minuter
650
62
69
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
5 dec 23:55
650 SEK
4 dec 21:29
600 SEK
2 dec 23:04
500 SEK
29 nov 17:29
300 SEK