Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1197479
Erling Ärlingsson
(1904-1982)
Erling Ärlingsson, pastell, signerad eÄ.

ERLING ÄRLINGSSON, pastell, signerad EÄ.

Koloristiskt landskap. 30 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK