Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Taklampor
1197581
TAKLAMPOR, 3 st, modell AE 97/25, Itsu 1960-tal.
Taklampor, 3 st, modell ae 97/25, itsu 1960-tal.

Vit metall. Bär tillverkarens stämpel. Höjd 18 cm. Diameter 25 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Proveniens

Sorsakoski kyrka.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
300 EUR