119769

CHIFFONJÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Chiffonjé, nyrenässans, 1800-talets slut.

Brunbonat trä. Fyra lådor, klaff med innanför liggande inredning av sju lådor och lucka. L 80, b 51-86, h 147. Nyckel finns.

Slitage, repor, sprickor.

Utropspris
3 000 SEK