Dörrpar med bakomliggande hyll och lådinredning. Fällbar skrivklaff med bakomliggande lådor. Intarsiadekor av urnor samt blomsterrankor. Kannelerade fötter. L 107, B 50, H 107.
Slitage. Repor. Stötmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.