Konst Skulptur
1197808
Nils Gunnar Zander
(Född 1944)
Nils gunnar zander, skulptur signerad  och daterad 1972.

NILS GUNNAR ZANDER, skulptur signerad och daterad 1972

Delvis glaserat lergods, höjd 16 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK