CARL MAGNUS, skulptur, brons, "Pavane II", signerad och daterad -87, numrerad 6/6.

Svart sten. Ca 35 x 35 exkl sockel med höjd ca 24, inkl träsockel höjd ca 115 cm.

Ingen anmärkning.

Utropspris
5 000 SEK