Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Skulptur
1197937
CARL MAGNUS, skulptur, brons, "Pavane II", signerad och daterad -87, numrerad 6/6.
Carl magnus, skulptur, brons, "pavane ii", signerad och daterad -87, numrerad 6/6.

Svart sten. Ca 35 x 35 exkl sockel med höjd ca 24, inkl träsockel höjd ca 115 cm.

Ingen anmärkning.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
5 000 SEK