Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1197955
Lennart Aschenbrenner
(Född 1943)
Lennart aschenbrenner, olja på duk, signerad och daterad -81.

LENNART ASCHENBRENNER, olja på duk, signerad och daterad -81.

Ca 115 x 145 cm.

Ingen anmärkning.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
8 000 SEK