Konst Modern svensk konst
1197958
CARL MAGNUS, olja på duk, signerad och daterad 1971-73.
Carl magnus, olja på duk, signerad och daterad 1971-73.

"Evighetstrappa". Ca 54 x 65 cm.

Bucklor i duk.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T27
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 timmar 52 minuter
2 000
190
209
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
4 dec 18:00
2 000 SEK
3 dec 11:34
1 600 SEK
3 dec 11:15
1 500 SEK
1 dec 19:04
1 000 SEK