CARL MAGNUS, olja på duk, signerad och daterad -72-73
Trappkomposition. Ca 54 x 65 cm.
Mindre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK