Konst Övrigt
1197960
Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)
(1939-1997)
Beck & jung, diptyk, väggobjekt i plåt och lackerat trä.

BECK & JUNG, diptyk, väggobjekt i plåt och lackerat trä.

80x80 cm.

Smärre slitage med mindre repor. Smärre färgbortfall och fläckar på kanter.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T10

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 12 timmar
4 200
399
440
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
3 dec 0:33
4 200 SEK
3 dec 0:33
4 000 SEK
1 dec 13:38
3 000 SEK
1 dec 12:12
2 600 SEK
30 nov 23:23
500 SEK