1197967
Carlos Revilla
(Född 1940)
Carlos revilla, olja på duk, signerad och daterad 1983.

CARLOS REVILLA, olja på duk, signerad och daterad 1983.

"Le mal d'aimer". Ca 35x50 cm.

Smärre krackeleringar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T5
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

13 timmar 13 minuter
6 210
591
650
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 410 SEK. Läs mer.
Budhistorik (13 bud)
5 dec 16:04
6 210 SEK
5 dec 16:03
6 010 SEK
5 dec 16:03
6 000 SEK
5 dec 16:03
5 600 SEK
5 dec 16:03
5 400 SEK