Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1198016
SKÅP, 1700-tal.
SkÅp, 1700-tal.
SkÅp, 1700-tal.
SkÅp, 1700-tal.
SkÅp, 1700-tal.
SkÅp, 1700-tal.
SkÅp, 1700-tal.

Skåp av betsad furu på balusterformade ben. Två dörrar med bakomliggande hyllor. Bredd 146, djup 53, höjd 187 cm. Nyckel finns.

Renoverat, kompletterat, skador, slitage och lagningar, maskstunget, torrsprickor.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
4 000 SEK