MATSALSMÖBLEMANG, 9 delar. Gustaviansk stil.

Mahognyfanerat. 6 stolar. Bord med 3 iläggsskivor. Diam 110(260), h 73. Skåp, l 129,. b 49, h 155. Sideboard, 163, b 43, h 77. Nyckel finns.

Trasig nyckel, bruksslitage, lös- saknad mindre list.

Utropspris
3 000 SEK