Smycken Ringar
1198066
RING 14K guld m rosenstenar ca 1 ct totalt.
Ring 14k guld m rosenstenar ca 1 ct totalt.

Total vikt 4,9 g. Storlek 17,25/54. Bredaste del ring ca 15 mm.

Slitage. Repor. Nagg. Mittsten har fjädrar som når ytan.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - S1
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

13 timmar 12 minuter
5 000
475
527
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
9 dec 23:25
5 000 SEK
9 dec 22:31
4 000 SEK
9 dec 22:08
2 500 SEK
8 dec 18:31
468 SEK
5 dec 23:52
400 SEK