BORDSLAMPA 1900-talets mitt.

BORDSLAMPA 1900-talets mitt.

Svartlackerad stomme med fot i gulmetall. Globformad kupa i opakt glas. Höjd 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13