ADRIAEN BROUWER, hans efterföljd, olja på pannå.
Interiör med fiolspelande yngling. D. 13 cm. Äldre förgylld ram.
Bukowski Auktioner, auktion 548, maj 2008, kat nr 462 (som del av ett par)