Konst Modern svensk konst
1198389
Dagmar Glemme
(Född 1942)
Dagmar glemme, triptyk, olja på duk, signerad.

DAGMAR GLEMME, triptyk, olja på duk, signerad.

"Stjärnans födelse II"
Mått per del 100x50 cm.
Storlek på hela triptyken 100x150 cm.

Visst slitage vid kanter/hörn.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 16 timmar
2 000
191
214
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
9 dec 22:06
2 000 SEK