Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1198468
HÄNGE, med kedja. 18K guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.

Hänge med otydliga svenska stämplar. Möjligen namnstämpel END. Kedja längd 41 cm. Totalvikt 5,2 gram.

Lagning. Omarbetad. Åldersrelaterat slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK