Stomme av mässingsfärgad metall. 12 kupor av rökfärgat glas. Diameter 60, höjd 40 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Nagg. Vissa armar böjda.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10