Konst Grafik
1198696
Harald Kihle
(1905-1997)
Harald kihle, litografi, signerad och daterad oslo 1946, numrerad 169/200.

HARALD KIHLE, litografi, signerad och daterad Oslo 1946, numrerad 169/200.

"Skördearbetare". 52 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 4 timmar
100
1 053
111
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
5 dec 21:56
100 EUR