Konst Grafik
1198697
Inge Schiöler
(1908-1971)
Inge schiÖler, färglitografi, signerad och numrerad 53/195.

INGE SCHIÖLER, färglitografi, signerad och numrerad 53/195.

Landskap. 43 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram. Mjuka veck.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 5 timmar
35
369
39
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 40 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
8 dec 8:53
35 EUR
6 dec 13:21
30 EUR