Möbler Speglar
1198811
SPEGEL, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.

Spegel med ram av teak. 109 x 44 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H53
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 500
237
264
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 dec 18:18
2 500 SEK
8 dec 18:14
2 200 SEK
8 dec 12:11
2 000 SEK
5 dec 13:43
1 100 SEK
5 dec 10:26
1 000 SEK