Möbler Speglar
1198812
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal
Spegel, swedish modern, 1940-tal.

Spegel med ram av mahogny och björk. 92 x 60 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
2 000
190
211
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
8 dec 18:38
2 000 SEK
8 dec 16:21
1 900 SEK
2 dec 20:55
1 800 SEK