Allmoge
1198831
Billy Hellsten
(Född 1931)
Billy hellsten, vette ejder guding, handmålad signerad 1988.

BILLY HELLSTEN, vette ejder guding, handmålad signerad 1988

Längd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Smärre färgbortfall.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK