Konst Modern svensk konst
1198974
Jan Manker
(Född 1941)
Jan manker, olja på duk, signerad och daterad 1979.

JAN MANKER, olja på duk, signerad och daterad 1979.

"Europa och tjuren". 182 x 120 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Kulturhuset, Borås.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
209
232
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 dec 12:01
2 200 SEK
2 dec 21:59
2 000 SEK
2 dec 15:06
1 000 SEK