Konst Grafik
1199020
Malcolm Morley
(Född 1931)
Malcolm morley, färgakvatint, 2 st. signerade och numrerade s/p samt 36/69.

MALCOLM MORLEY, färgakvatint, 2 st. signerade och numrerade S/P samt 36/69.

Utan titel. Plåtstorlek 52 x 83 cm resp 60 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T32
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 500
237
264
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 dec 18:14
2 500 SEK
8 dec 13:37
2 000 SEK
7 dec 22:54
600 SEK
3 dec 12:45
500 SEK