Design Möbler
1199047
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets tredje kvartal.
FÅtÖljer, ett par, 1900-talets tredje kvartal.

Fast stoppad rygg och sits. Ben av alm. Sitthöjd ca 38 cm.

Smärre slitage. En gavel med avnött klädsel.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H90
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 1 timme
3 000
285
316
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
6 dec 13:54
3 000 SEK