Möbler Bord
1199186
BESTICKSCHATULL, Stig-bolaget Malmö, 1960-tal.
Bestickschatull, stig-bolaget malmö, 1960-tal.

Fanerat med teak, fällbar top och front, inredd med utdragbara hyllplan med fack för bestick. Längd 55 cm, bredd 44 cm, höjd 68 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis omfattande slitage på insidan.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H24

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

22 timmar 8 minuter
120
1 264
133
Utropspris
200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 130 EUR. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
9 dec 13:13
120 EUR
9 dec 13:12
110 EUR
9 dec 13:12
100 EUR
9 dec 13:10
80 EUR
9 dec 12:52
60 EUR