Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1199186
BESTICKSCHATULL, Stig-bolaget Malmö, 1960-tal.
Bestickschatull, stig-bolaget malmö, 1960-tal.

Fanerat med palisander, fällbar topp och front, inredd med utdragbara hyllplan med fack för bestick. Längd 55 cm, bredd 44 cm, höjd 68 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis omfattande slitage på insidan.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H24
Övrigt

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

100
1 057
111
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
21 jan 18:27
100 EUR
18 jan 9:16
60 EUR