Design Möbler
1199319
STOLAR, 6 st, Kocks snickerifabriker, 1900-talets första hälft.
Stolar, 6 st, kocks snickerifabriker, 1900-talets första hälft.

Böjträ av bok. Skiktlimmad, formpressad sits. Brickmärkta KOCKS. Sitthöjd 46, höjd 83 cm.

Slitage. Skador. Fläckar. Delar saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H126
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 250
119
132
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
9 dec 16:56
1 250 SEK
9 dec 16:47
1 000 SEK
9 dec 16:45
600 SEK
9 dec 16:45
400 SEK
7 dec 23:42
300 SEK