ROYAL COPENHAGEN, kaffeservis, 15 delar, porslin. "Musselmalet", Danmark.

8 kaffekoppar med 6 tillhörande fat 1/2162.
6 assietter, 1/574, 17 cm.
1 kaffekanna, 1/518, 22 cm.

2 extra assietter från B&G medföljer.

Andrasortering. Slitage. Smärre nagg/fotnagg.

Utropspris
3 000 SEK