Målat. Tudelat. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. En låda i sarg. Bredd 82. Djup 44. Höjd 177 cm. Nyckel finns.
Senare målning. Slitage. Kompletterat med benställning och lås från 1900-talets början. Torrsprickor. Färgbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10