Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Konstglas
1199501
Kaj Franck
(1911-1989)
Kaj franck, skulptur, "lansett", signerad nuutajärvi notsjö.

KAJ FRANCK, skulptur, "Lansett", signerad Nuutajärvi Notsjö.

Violett och klart glas. Längd 38,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
650 EUR