Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1199520
Tapio Wirkkala
(1915-1985)
Tapio wirkkala, fat, glas, "blad", signerade tapio wirkkala 3337.

TAPIO WIRKKALA, FAT, glas, "Blad", signerade Tapio Wirkkala 3337.

Kamslipat glas. Längd 24 cm.

Smärre slitage.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Utropspris
500 EUR