Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Fotografi
1199573
Åke Lange
(1909-1975)
Åke lange, efter, c-print, signerad och numrerad 2/5.

ÅKE LANGE, efter, C-print, signerad och numrerad 2/5.

"Bogserbåtar vid Franska bukten, 1950-tal". Bildstorlek ca 39,5 x 29,5 cm. Numrerad och intygad av Thomas Lange a tergo.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK