Design Konstglas
1199772
Vicke Lindstrand
(1904-1983)
Vicke lindstrand, vas, glas, kosta.

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Kosta.

Graverad dekor av dansande figurer, signerad Vicke Lindstrand LG 190. Höjd 31 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
95
105
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
5 dec 16:14
1 000 SEK
29 nov 17:51
600 SEK
29 nov 17:50
300 SEK