STOP 2 stycken, fajans och tenn, Tyskland, 1700-tal.

Två stop med dekor av blommor respektive blommor och byggnader. Höjd ca 20-21 cm.

Skador, slitage, lagningar.

Tilläggslista

Tyskland, 1700-tal.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

442. Andy Warhol, "Venus", ur: "Details of renaissance paintings (Sandro Botticelli, Birth of Venus, 1482)".
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
1 250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 250 000 SEK