Möbler Speglar
1200226
SPEGELLAMPETTER, ett par, gustaviansk stil. 1900-tal.
Spegellampetter, ett par, gustaviansk stil. 1900-tal.

För ett ljus vardera. Förgyllda och bronserade, ovala med rosettkrön, höjd 51 cm.

Färgbortfall. Slitage. Dekorbortfall.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
4 000
380
422
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
8 dec 14:03
4 000 SEK
8 dec 14:03
3 800 SEK
8 dec 13:53
3 750 SEK
8
8 dec 13:52
3 550 SEK
8 dec 13:52
3 400 SEK